Przejdź do treści

Inicjatorka Forum Wizja Rozwoju, poseł Małgorzata Zwiercan zaprasza

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na II edycję Forum Wizja Rozwoju. Inicjując i współorganizując to wydarzenie nie marzyłam, że zyska ono tak prestiżową rangę i stanie się ważnym podmiotem promocji polskiej gospodarki oraz jej imponujących osiągnięć. Pierwsza edycja Forum uplasowała je w czołówce rodzimych spotkań przedsiębiorców i platform wymiany doświadczeń. Zagwarantowały to panele dyskusyjne i prezentacje, dobrane starannie pod względem merytorycznym i zgodnie z oczekiwaniami środowiska Forum.
W tym roku, bogatsi o doświadczenie, planujemy sto debat, które uświetnią 100-lecie odzyskania Niepodległości. Podzielone na szesnaście bloków tematycznych staną się atrakcją wymiany myśli, podczas której nie może Was zabraknąć. Odczuwam szczególną satysfakcję, że II edycja Forum, wzorem poprzedniej, poświęci należną uwagę tematyce srebrnej gospodarki, czyli wykorzystania potencjału seniorów będących skarbnicą bezcennych doświadczeń, etosu pracy i wzorem pozytywnych działań dla dobra państwa i nas wszystkich.
Gorąco zachęcam do udziału w wymianie myśli i pożytecznych spotkaniach, których nie zabraknie w programie drugiej edycji. Zapraszam do uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących, a szczególnie w uroczystościach 35-lecia Solidarności Walczącej, które uświetnią tegoroczną odsłonę Forum.
Do zobaczenia w Gdyni.