Przejdź do treści

II Forum Wizja Rozwoju zbliża się wielkimi krokami

II Forum Wizja Rozwoju odbędzie się już 24 i 25 czerwca 2019 r. Jest to najwyższy czas, aby zarejestrować się na wydarzenie lub zgłosić po akredytację.

Do rozpoczęcia pierwszego panelu zostało już mniej niż trzy tygodnie. W trakcie Forum odbędzie się 100 debat upamiętniających stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Każdy uczestnik znajdzie dla siebie interesujący temat, od inwestycji, obronności, badań i rozwoju, zdrowia, gospodarki morskiej, kultury i sztuki po technologie przyszłości czy transport. Do udziału zaproszone zostały autorytety ze świata biznesu i nauki, ale również mediów i polityki. Organizatorom zależy na wypracowaniu koncepcji konkretnych działań, kreowaniu innowacyjnych planów i stworzeniu projektów pożytecznych dla polskiej gospodarki. Forum zamierza promować polskie produkty, rozwiązania i przedsiębiorstwa.

Zachęcamy do skorzystania z oferty i zarejestrowania się na wydarzenie:
www.rejestracja.wizjarozwoju.pl/

Do kontaktu zapraszamy również dziennikarzy, którzy chcą wziąć udział w II Forum Wizja Rozwoju. Wszystkie prośby o akredytację prosimy kierować na adres: sylwia.melchinkiewicz@msg.biz.pl. Termin zgłaszania upływa 21 czerwca br.