Przejdź do treści

Hachathon po raz drugi podczas II Forum Wizja Rozwoju

Jesteś pomysłowy, kreatywny a Twoje myślenie jest nieszablonowe? A może chcesz mieć realny wpływ na przyszłość? Jeśli tak, to Hackathon Wizja Rozwoju ’19 jest dla Ciebie.

Hachathon to ograniczony czasowo maraton projektowania skierowany do programistów, grafików, project managerów, inżynierów, analityków danych oraz wszystkich pasjonatów nowych technologii. Celem rywalizacji jest zakodowanie rozwiązania określonego wydarzeniem problemu. Uczestnicy programują, współpracują i nawiązują nowe znajomości.
Hackathon skierowany jest do każdego, kto chce spróbować swoich sił w pracy nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami.

W tym roku uczestnicy będą tworzyć projekty z kategorii Open Data i Open Innovation. Przykładowe obszary to bankowość, edukacja, energetyka, logistyka, przemysł, przeciwdziałanie korupcji, przeciwdziałanie nierównościom (rasowym, płciowym itd.), środowisko, zarządzanie zasobami naturalnymi, zdrowie. Dopuszczamy szeroką tematykę zgłoszeń. Warunkiem koniecznym jest to, aby była ona zgodna z tematyką przewodnią wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji Hackathonu Wizji Rozwoju ’19 możesz pracować nad dowolnym innowacyjnym rozwiązaniem, w dowolnej technologii.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć ukończone 18 lat. W zmaganiach można wziąć udział indywidualnie lub drużynowo (od 2 do 5 osób).

Łączna pula nagród w hackathonie wynosi 20.000 złotych. W ramach uczestnictwa każdy otrzyma darmowy bilet na największą konferencję gospodarczą w północnej Polsce. Udział w wydarzeniu to szansa na realizację swojego najbardziej szalonego pomysłu i pracę nad nowymi lub wcześniej powstałymi projektami. Twórcy zachowują pełne prawa do powstałych prac.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 22 czerwca. Zapisy, regulamin i szczegóły na: https://challengerocket.com/wizjarozwoju19/