Przejdź do treści

Totalizator Sportowy kolejny raz Partnerem Głównym Forum Wizja Rozwoju

Peter Drucker, znany na całym świecie ekspert do spraw zarządzania, powiedział kiedyś – Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję. Tę myśl warto przywoływać zawsze wtedy, kiedy rodzą się pytania i wątpliwości związane z bliższą lub dalszą przyszłością. Wspominamy o tym, ponieważ Forum Wizja Rozwoju jest postrzegane w Totalizatorze Sportowym jako narzędzie, dzięki któremu uzyskujemy nie tylko odpowiedzi i gotowe rozwiązania dotyczące przyszłych działań, ale przede wszystkim kształtujemy strategiczne cele, których osiągnięcie jest gwarancją gospodarczego sukcesu Polski. Udział w tak ważnym wydarzeniu jest zatem dla spółki czymś oczywistym.  

Tytuł Partnera Głównego II edycji Forum Wizja Rozwoju jest dla Totalizatora Sportowego niezwykle istotny także dlatego, że spółka właśnie wkroczyła w nowe obszary działalności. Niemniej wspólnym mianownikiem jest dla nas nie tylko sam rozwój, ale także, a może przede wszystkim otwarcie się na rewolucyjne zmiany, które na zawsze odmieniły oblicze Totalizatora Sportowego. Przypomnijmy, że z chwilą wejścia w życie 1 kwietnia 2017 roku znowelizowanej ustawy o grach hazardowych, firma przestała być wyłącznie operatorem loteryjnym, a stała się także potężnym i wszechstronnym graczem na rodzimym rynku gamingowym, który zbudował od podstaw jedyne legalne w Polsce kasyno internetowe a także tworzy sieć salonów gier na automatach poza kasynami.   

To co pozostaje niezmienne bez względu na upływ lat, to realizowanie misji społecznej polegającej na gromadzeniu środków służących wsparciu rozwoju m.in. polskiego sportu i kultury narodowej, jak również troska o oferowanie bezpiecznych dla graczy produktów. Klienci zawsze byli i będą w centrum naszej uwagi. Mamy pełną świadomość, że to dzięki nim spółka może każdego roku przekazywać na sport i kulturę setki milionów złotych. Zmieniamy się zatem nie tylko by być prężnym, nowoczesnym przedsiębiorstwem stosującym innowacyjne rozwiązania, ale także zmieniamy się dla graczy, z których każdy może znaleźć w ofercie spółki coś dla siebie. Podsumujemy ten akapit przypominając nasze znane hasło – Wygrywamy razem! Jest ono kwintesencją prospołecznej działalności spółki i wszystkich jej graczy.  

Zmiany zachodzące w Totalizatorze Sportowym czynią ze spółki znakomitego partnera Forum Wizja Rozwoju. Chcemy mieć swój udział w kształtowaniu nowej polskiej gospodarczej przyszłości. 

Ten krótki tekst zaczęliśmy od cytatu i cytatem go zakończymy. Henry Ford, którego postaci nie trzeba nikomu przypominać, powiedział niegdyś, że Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem. Właśnie dlatego w Totalizatorze Sportowym przykładamy wielką wagę nie tylko do realizacji celów biznesowych, ale też do misji społecznej i wreszcie kształtowania potęgi gospodarczej naszego kraju.